0 506 979 85 42
  0506 979 85 42

Siparişlerim Kargoya Ne zaman verilir?

Saat 13:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir, ancak pandemi dolayısı ile kargolardan yoğunluk olabiliyor, bundan dolayı 1-2 gün gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişleriniz MNG kargo ile gönderilmektedir. 


Yağlar Soğuk Pres Yöntemi ile mi elde edilmektedir?

Tohumlar ve çekirdekli ürünler soğuk pres yöntemi ile elde edilmektedir. Her ürün soğuk prese uygun değildir. Bazı yağlarımız damıtma yöntemi ile elde edilmektedir. Üretimizde seyreltme işlemi kesinlikle uygulanmamaktadır.


Ürünü Beğenmez yada kullanmaz isek geri iade edebilir miyiz?

Firmamızın ana prensibi 1 müşteri memnuniyeti , 2 kaliteli ürün; eğer müşterimiz hizmetimizden memnun değilse rahatlıkla iade edebilirler. Siparişleriniz ile beraber gelen bilgi formunda hangi kargoya, nasıl verebileceğinizin bilgisi içermektedir.


Ürünü almadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Soğuk pres yöntemi ile üretilen yağlar, bozulmaya çok elverişli korumasız gıdalardır. Bundan dolayı kesinlikle koyu şişede muhafaza edilmelidir. Tarım bakanlığından onaylı olmayan ürünlerden uzak durunuz. Bu ürünleri ilaç olarak satan firmalardan kesinlikle satın almayınız, bu ürünler ilaç değil, faydalı gıdalardır.


Kapıda Ödeme Yöntemi var mı?

Web sitemizden veya whatsapp hattımızdan üzerinden kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerde 5 TL kapıda ödeme tahsilat ücreti eklenmektedir.*  MNG kargo ile kapıda NAKİT  ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.